حضور آحاد مردم و انگیزه انتخاباتی آنان به دور از تعصب حزبی و قومی علاوه بر تأمین امنیت کشور، نه تنها تهدیدهای دشمنان را بی‌اثر می‌کند، بلکه آنان را ناامید خواهد کرد.

 

به گزارش اعتدال، مهندس محمد علی قوی متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی اعتدال در مورد ضرورت حضور مردم در انتخابات گفت: حضور آحاد مردم و انگیزه انتخاباتی آنان به دور از تعصب حزبی و قومی علاوه بر تأمین امنیت کشور، نه تنها تهدیدهای دشمنان را بی‌اثر می‌کند، بلکه آنان را ناامید خواهد کرد.

حضور در انتخابات ضمن تامین امنیت، تهدیدات دشمنان را بی اثر خواهد کرد

وی افزود: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، مشارکت در عرصه انتخابات و رأی‌دهی فراتر از یک حق حقوقی و قانونی در نگاه دینی، به‌عنوان یک عمل عبادی و فریضه‌ای الهی به‌حساب می‌آید که در نتیجه نیاز به‌ قصد قربت دارد.

این کارشناس تاکید کرد: با توجه به این مسائل حضور در انتخابات برای حفظ دستاوردهای انقلاب ضروری است و مردم فهیم ایران نیز کاملا به این ضرورت واقفند. به علاوه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای همچون سایر موارد یاس و نا امیدی در دشمنان ایران را به دنبال خواهد داشت.

قوی در پایان تصریح کرد: امید است مردم با توجه به همه سلیقه‌ها و جریان‌های سیاسی، با حضور در انتخابات عرصه را بر دشمنان این مرزوبوم تنگ کنند، چراکه همواره دشمنان تمام قوای خود را برای عدم حضور مردم در انتخابات جمع می‌کند و همچنین با مشارکت در انتخابات زمینه پیشرفت جامعه اسلامی را فراهم نمایند.